Business Development Manager ds. Elektroniki EMS - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta w związku z dynamicznym rozwojem biznesu poszukujemy osoby na stanowisko

Business Development Manager ds. Elektroniki EMSMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Rozbudowa portfela Klientów produkcyjnych na terenie Polski;
  • Sprzedaż kompleksowych rozwiązań z zakresu elektroniki EMS;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla pozyskanego projektu;
  • Współpraca z zespołem inżynierów mająca na celu jak najlepsze spełnienie oczekiwań Klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu elektroniki kontraktowej na zlecenie;
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań elektroniki kontraktowej;
  • Znajomość rynku i konkurencji;
  • Wykształcenie techniczne preferowane elektronika;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.