Business Development Manager- Digital

Jobfinder

Warszawa, mazowieckie

Nasz Klient jest liderem na rynku profesjonalnych publikacji medycznych. Działa na rynku od lat 90-dziesiątych, ma stabilną, ugruntowaną pozycję. Obecnie poszukuje specjalisty do działu digital.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży usług i produktów digitalowych.
  • Zarządzanie zespołem zajmującym się tworzeniem i sprzedażą rozwiązań firmy.
  • Monitorowanie działań zespołu.
  • Badanie potrzeb klienta pod kątem usług i rozwiązań digitalowych.
  • Współpraca w procesie sprzedaży usług/ produktów digitalowych firmy.
  • Budowanie długotrwałych relacji z nowymi Klientami oraz opieka nad obecnymi.
  • Rozwój nowych produktów i usług firmy pod kontem oczekiwań rynku.
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wiedza na temat monetyzacji projektów digitalowych
  • Dogłębna znajomość usług i produktów digitalowych na obecnym rynku
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów, harmonogramowania i wyceny
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów e-Commerce lub digitalowych (strony internetowe, landing page, newslettery, iMedia)
  • Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem programistów w środowisku scrum i Agile
  • Znajomości technologii RoR mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do prowadzenia projektów, takich jak JIRA
  • Zainteresowanie trendami w świecie e-Commerce, digital marketingu i nowych technologii.
  • Elastyczność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Rynkowe podejście, naturalna ciekawość, kreatywność, odwaga w formułowaniu wizji, nieszablonowe myślenie.
  • Dyplomatyczna komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia produktowe i warsztatowe.
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole fachowców.
Jobfinder
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą aplikuj.