Business Development Manager CE (Export)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Business Development Manager CE. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za rozwój i zarządzanie sprzedażą w regionie 10 krajów poprzez ścisłą pracę z dystrybutorami i bezpośrednio.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG, oferująca na rynku produkty spożywcze. Głównymi kanałami sprzedaży jest kanał nowoczesny i foodservice w modelu exportowym w regionie. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Business Development Manager CE, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie i rozwój klientów, współpracując z dystrybutorami i bezpośrednio, w regionie krajów Europy Centralnej.

Opis stanowiska

  • współpraca z istniejącymi dystrybutorami w regionie 10 państw w Europie Centralnej,
  • tworzenie biznes planów na podległy obszar,
  • ścisła współpraca z centralą w Europie,
  • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu,
  • realizacja celów sprzedażowych w regionie,

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe,
  • 5 - 10 - letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą jako KAM lub Export Manager w branży FMCG,
  • poparte sukcesami doświadczenie w rozwoju biznesu i pozyskiwaniu Klientów,
  • private label będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w międzynarodowej współpracy z dystrybutorami,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnej komunikacji biznesowej,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page