Business Development Manager - branża opakowań

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Informacje o kliencie

Budowanie siatki handlowej na południu Polski. Oprócz zarządzania istniejącym biznesem, BDM będzie kładł duży nacisk na akwizycję i budowanie nowego biznesu.

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych rynków i kanałów sprzedaży,
  • Realizacja powierzonych celów sprzedaży oraz poziomu nowych zamówień,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Aktywny udział w negocjacjach warunków handlowych z Klientami,
  • Odpowiedzialność za budżet i wyniki powierzonego obszaru,
  • Skuteczna realizacja polityki sprzedażowej i wyznaczonych celów,
  • Wsparcie merytoryczne dla Kientów i ich pracowników poprzez szkolenia i doradztwo techniczne,
  • Analizowanie potrzeb klientów i doradzanie w zakresie doboru optymalnych rozwiązań,
  • Pozyskiwanie zapytań ofertowych,
  • Tworzenie raportów, analiza trendów, monitorowanie rynku oraz działań konkurencji oraz identyfikowanie nowych szans sprzedażowych,
  • Bieżący monitoring płatności od klientów,
  • Reprezentowanie firmy poprzez udział w seminariach i targach branżowych.

Profil kandydata

  • doświadczenie handlowe min. 3 lata w sprzedaży B2B (mile widziane w branży opakowań tekturowych),
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2,
  • Zdolność do pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • Rzetelność i terminowość w realizacji zadań,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.

Oferujemy

  • pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz przejrzysty system premii kwartalnych,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page