Business Development Manager (branża FMCG)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Mapowanie rynku pod kątem potencjalnych Klientów
  • Uczestniczenie w spotkaniach biznesowych (na terenie całej Polski)- zarówno z nowymi, jak i istniejącymi Klientami
  • Odbywanie wizyt u partnerów biznesowych celem identyfikacji potrzeb Klienta i ewentualnego poszerzenia zakresu produktów
  • Budowanie relacji z nowymi Klientami oraz utrzymywanie pozytywnych z obecnymi
  • Utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi Klientów

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w sektorze FMCG lub w branży produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na podróże służbowe na terenie kraju
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz roczne premie
  • Umowę o pracę (po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony)
  • Narzędzia do pracy - służbowy samochód, laptop, telefon oraz karta paliwowa
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku u lidera w branży

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials