Business Development Executive

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień pasjonuje się integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość i tworzy skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Warszawa

O stanowisku

Głównym celem stanowiska jest pozyskiwanie i nawiązywanie kontaktu z dostawcami ruchu w sieci na zagranicznych rynkach. Kluczowa rola do spełnienia to bycie doskonałym rozmówcą i umiejętność nawiązywania łatwo kontaktów.

Dodatkowo ważne jest, aby osoba, która nawiąże z nami współprace nie bała się sięgnąć po słuchawkę telefonu, żeby przedstawić nas z jak najlepszej strony i wynegocjować korzystne deal-e ;-) W związku z międzynarodową współpracą osoba na tym stanowisku będzie parę razy w ciągu roku wyjeżdżać w delegacje za granicę.

Obowiązki:

  • Wyszukiwanie, pozyskiwanie i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi dostawcami,
  • Negocjowanie warunków współpracy z sieciami,
  • Przeprowadzanie kampanii testowych, koordynacja materiałów oraz kreacji,
  • Odpowiedzialność za powierzone projekty od początku do końca,
  • Aktywna współpraca z działem mediowym.

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1) - warunek konieczny,
  • Nastawienie na cel oraz inicjatywa w działaniu,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z adserver’em oraz znajomość sieci afiliacyjnych/performance w skali rynków międzynarodowych.
  • Dyspozycyjność do kilkudniowych wyjazdów parę razy w roku,
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia,
  • Dynamiczny rozwój oparty na systemie mentoringu,
  • System wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń pracowniczych,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie.
Intredo