Business Developer oprogramowanie dla hoteli i biur podróży (pozyskiwanie partnerów)

Find Me a Native Christopher Wilkins

02-202 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

SocialTravel/Tripsomnia to międzynarodowy system rezerwacyjny, innowacyjny startup z obszaru travel-tech. Działamy obecnie w 40 krajach i współpracujemy z kilkuset firmami(lokalne atrakcje, blogerzy podróżniczy, OTA, biura podróży, hotele) z całego świata. Posiadamy w ofercie kilka tysięcy atrakcji i lokalnych wycieczek. Dostarczamy również oprogramowanie dla lokalnych atrakcji turystycznych i hoteli.

Wymagania

Poszukujemy osoby która odpowiadałaby za pozyskiwanie biur podróży, atrakcji turystycznych i hoteli do współpracy jako resellerów ofert SocialTravel.

Hotele są sprzedawcami/resellerami ofert atrakcji i wycieczek z platformy SocialTravel wśród turystów przebywających w hotelu.

Hotelarze mają możliwość umieszenia widgetu z lokalnymi wycieczkami i atrakcjami na swojej stronie www. Recepcjoniści mają również dostęp do panelu/oprogramowania służącego do rezerwacji lokalnych wycieczek w okolicy.

Pozyskiwanie do współpracy hoteli jako lokalnych dystrybutorów ofert atrakcji i wycieczek z platformy SocialTravel

Szkolenie hoteli z użytkowania oprogramowania rezerwacyjnego i instalacji widgetu na stronie internetowej

Pozyskiwanie firm z branży turystycznej do współpracy

Zarządzanie relacjami z managerami hotelu

Oczekiwania:

podejście can-do

doświadczenie w nawiązywaniu relacji, sprzedaży

zainteresowanie branżą turystyczną/internetową/technologiczną

Prezentacja firmy

Software for hotels touroperators attractions

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+50% bonuses for sales KPI
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta