Cellco Communications Sp. z o.o.

Business Assistant

Od: Cellco Communications Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Nasza firma jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów sieci światłowodowych. Uczestniczymy w procesie tworzenia technologii i rozwoju sieci informatycznej w całej Polsce. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i pragniesz się nimi podzielić, to jesteś właściwą osobą, którą chcemy zaprosić do naszego dynamicznego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • przyjmowanie oraz realizacja zamówień sprzedaży
  • utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami firmy
  • ścisła współpraca z działem produkcji, logistyki i finansów
  • kontakt z dostawcami (zamawianie zakupów, ustalanie danych technicznych produktów, negocjacje cen i rozwiązywanie problemów)
  • wprowadzanie danych do systemu (formularze biznesowe, zamówienia, reklamacje)
  • administracyjne wsparcie zamawianie materiałów biurowych
  • nadzór nad prawidłowym obiegniem dokumentów
  • prowadzenie kalendarza spotkań i podróży służbowych

Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia pracy w logistyce
  • doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych
  • wykształcenie wyższe
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • samodzielność, dociekliwość i świetna organizacja własnej pracy
  • entuzjastyczne nastawienie do pojawiających się wyzwań i zmian
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemami ERP

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach pozwalających na podnoszenie kompetnecji i kwalifikacji zawodowych
  • rozwój i realny awans w firmie z branży nowych technologii
  • program Cellco Active Team (sportowe eventy)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego