Business Analyst

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1148018

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowy

Lokalizacja: Wrocław

Rodzaj umowy: umowa o pracę lub B2B

Współpraca: długofalowa

 Zadania:
  • prowadzenie analizy biznesowej (idealnie ww dużym i złożonym projekcie Commerce)
  • udział w projektach wdrożeniowych IT (e-Commerce, CRM, ERP)
  • modelowanie i dokumentowanie procesów biznesowych
  • identyfikowanie, analiza i budowanie specyfikacji wymagań (biznesowych i systemowych) w postaci m.in. opisów, diagramów procesów i user story
  • współpracę z zespołem programistów i zewnętrznymi dostawcami technologicznymi
  • tworzenie i prezentację analiz wspierających podejmowanie decyzji w celu optymalizacji procesów wraz z rekomendacjami zmian i kierunków rozwoju
  • zarządzanie dokumentacją projektową

 Wymagania:
  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego IT, która:
  • wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne/ekonomiczne
  • doświadczenie w prowadzeniu analiz w dużych i złożonych projektach informatycznych oraz ich migracji
  • doświadczenie w zbieraniu, analizie, priorytetyzacji wymagań oraz tworzeniu ich specyfikacji
  • znajomość najlepsze praktyki w zakresie analiz biznesowych
  • znajomość notacji BPMN, UML (lub podobnych)
  • wiedza techniczna, która pozwala na swobodną rozmowę z członkami zespołu projektowego w różnych rolach (np. architekt, product owner, designer, programista)
  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile, SCRUM , Lean)
  • znajomość min. podstawy UX i UI
  • umiejętność planowania i realizowania stawianych sobie celów

 Mile widziane:
  • doświadczenie programistyczne
  • doświadczenie jako szkoleniowiec, prelegent, wykładowca
  • posługuje się j. angielskiego na poziomie min. B2znajomość narzędzi CASE
  • certyfikat analizy biznesowej: CCBA, CBA

 Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Udział w konferencjach i szkoleniach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland