Business Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1167252

Naszym Klientem to światowej klasy producent opon dla samochodów osobowych oraz użytkowych – ciężarowych, autobusów, rolniczych.

Odpowiedzialność i zadania stawiane na stanowisku:
  • Monitorowanie, analiza i raportowanie danych rynkowych,
  • Analizowanie oraz dostarczenie danych mających na celu wspieranie strategicznych działań w organizacji,
  • Analiza ewolucji cen B2B i B2C w różnych kanałach dystrybucji i u różnych kluczowych klientów
  • Weryfikacja danych w systemach sprzedażowych SAP / Markis pod kątem oferty sprzedaży,
  • Raportowanie i kontaktowanie się z działami Pricing/Business Intelligence w centrali,
  • Tworzenie narzędzi do porównywania cen,
  • Wprowadzanie warunków oraz niezbędnych danych do systemu SAP.

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość, statystyka, matematyka),
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość SAP, Power Query i PowerBI,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne,
  • Umiejętność prowadzenia analizy biznesowej i logicznego myślenia
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, odpowiedni okres wdrożeniowy w zależności od umiejętności i dotychczasowego doświadczenia. Zapewniamy możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, pakiet benefitów oraz możliwość pracy hybrydowej.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy