Business Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1145934

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 135 zł netto/h

Zadania:
  • Analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  • Przekładanie wymagań biznesowych na wymagania techniczne
  • Projektowanie procesów biznesowych zgodnie z wymaganiami biznesowymi, ograniczeniami systemowymi i ograniczeniami modelowanej organizacji (wraz ze szczegółowym opisem)
  • Śledzenie i łączenie wymagań biznesowych z obecnymi i docelowymi procesami biznesowymi
  • Definiowanie przypadków i scenariuszy testowych oraz realizacja testów biznesowych
  • Współpraca z architektami, deweloperami, projektantami i testerami UX oraz zespołem biznesowym (sprzedaż, obsługa klienta, logistyka, księgowość) na co dzień podczas realizacji projektu
Wymagania:
  • Studia wyższe o profilu technicznym
  • 5 letnie doświadczenie zawodowe o podobnym zakresie odpowiedzialności
  • Doświadczenie w branży eCommerce
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland