Business Analyst

Hays Poland

Kraków, śląskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1149439

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków, Łódź, Śląsk

Rodzaj umowy: B2B

Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • Wspieranie interesariuszy procesu w zarządzaniu procesem i dążeniu do doskonałości (projektowanie, analiza, wdrażanie i eksploatacja, integracja i standaryzacja, optymalizacja i doskonalenie)
  • Zapewnianie, że ​​procesy są projektowane i dokumentowane zgodnie z zasadami ram procesu
  • Opracowanie graficznej reprezentacji procesów w celu ułatwienia zrozumienia i podejmowania decyzji we współpracy z interesariuszami procesu
  • Opracowywać i utrzymywać zasady, standardy, wytyczne i szablony zarządzania procesami biznesowymi i ich doskonałości
  • Upewnianie się, że procesy są dokumentowane i przechowywane w centralnych repozytoriach

 Wymagania:
  • Ponad 2 lata doświadczenia w zarządzaniu procesami / analizie biznesowej / analizie procesów wymagane w dużych organizacjach korporacyjnych z doświadczeniem doradczym dla kierownictwa wyższego szczebla lub równoważnych szczebli kierowniczych
  • Certyfikat ITIL Foundation
  • Umiejętności analityczne i zrozumienie zarządzania procesami biznesowymi i technologii
  • Dobrze zorganizowane, holistyczne / przedsiębiorcze myślenie
  • Doskonałe umiejętności pracy zespołowej i współpracy
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność przenoszenia wymagań biznesowych na wymagania procesowe
  • Umiejętności przywódcze, facylitacyjne, coachingowe i mediacyjne
  • Sposób myślenia nastawiony na rozwiązywanie problemów
  • MS Office 365, w tym Sharepoint i Visio

 Mile widziane:
  • BPMN 2.0
  • Znajomość narzędzi BPM
  • Zrozumienie pojęć ITIL i SIAM
  • BPM, znajomość Lean Management

  Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Udział w konferencjach i szkoleniach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland