Business Analyst – AML

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych

Zadania:

  • identyfikacja, analiza i raportowanie transakcji podejrzanych
  • przygotowywanie i analiza raportów hurtowni danych
  • wykrywanie podejrzanych sytuacji związanych z praniem pieniędzy lub finansowaniem terroryzmu
  • reorganizacja i usprawnienie procesu oceny ryzyka AML
  • pomoc zespołowi AML w zarządzaniu ryzykiem analizując pierwotne przyczyny problemów i wpływ na biznes
  • pomoc w dochodzeniach i badaniach dotyczących potencjalnie podejrzanych klientów przy użyciu różnych systemów i baz danych
  • doradztwo kierownictwu w sprawie zaleceń dotyczących postępowania w kontekście wykrycia podejrzanej aktywności

Wymagania:

  • tytuł magistra lub licencjata
  • doświadczenie na podobnym lub analogicznym stanowisku
  • znajomość procedur dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML) w połączeniu z wdrażaniem procesów lub rozwiązań IT
  • ocena danych w celu sprawdzenia czy można je wykorzystać w potencjalnym dochodzeniu
  • umiejętność pisania zapytań SQL
  • zaawansowana znajomość narzędzi służących do raportowania
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętność współpracy w multidyscyplinarnym zespole

Benefity:

  • rozwój zawodowy
  • elastyczne warunki pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • udział w szkoleniach
  • udział w projektach międzynarodowych
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet sportowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.