Business Account Manager (leasing samochodowy )

Power Media

Toruń, kujawsko-pomorskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Toruń

Dla naszego Klienta, firmy leasingowej poszukujemy doświadczonych sprzedawców na stanowisko Dyrektora regionu. Jest to firma międzynarodowa z kapitałem austriackim. Działa na terenie Polski oraz Chorwacji, Rumunii i Słowacji. Spółka jest członkiem Związku Polskiego Leasingu.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój współpracy i budowanie długofalowych relacji biznesowych z przedstawicielami sieci dealerskiej w zakresie finansowania samochodów osobowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Aktywne pozyskiwanie i obsługę Klientów usług leasingowych
  • Sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych
  • Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki w Regionie

Wymagania:

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży usług leasingowych
  • Masz wiedzę i doświadczenie z zakresu sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych
  • Posiadasz umiejętność efektywnego planowania działań handlowych i analizy potrzeb Klienta
  • Potrafisz budować i podtrzymywać długotrwałe relacje biznesowe
  • Posiadasz znajomość lokalnego rynku
  • Jesteś zorientowany na realizację wyznaczonego celu
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami pojazdów do 3,5 t

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej grupie finansowej oraz dynamicznym zespole
  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych
  • Szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
  • Ciekawe perspektywy rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do realizacji zadań
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe
  • Możesz dołączyć do naszego programu sportowo-rekreacyjnego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media