Busienss Developer

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta- lidera z branży Fintech osoby na stanowisko:

Business Developer

Obowiązki:

Przygotowywanie ofert handlowych

Prowadzenie baz danych klientów oraz ich selekcja

Monitorowanie rynków finansowych

Przygotowywanie materiałów do sprzedaży

Reprezentacja firmy oraz jej produktów dla potencjalnych klientów

Uczestniczenie w spotkaniach z Senior Sales, aby domknąć sprzedaż

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wykształcenie wyższe

Dobra organizacja czasu pracy i silna motywacja.

Oferta:

Pracę w przyjaznym i dynamicznym środowisku Międzynarodowe środowisko pracy

Przejrzysta ścieżka kariery

Możliwość zdobywania wiedzy

Umowę o pracę

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.