Brygadzistka / Brygadzista w Firmie sprzątającej

HS Cleaning Sp. z o.o.

43-346 Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma HS Multiservices Sp. z o.o. (Grupa Higiena) o ugruntowanej pozycji rynkowej świadcząca usługi porządkowe poszukuje Brygadzisty na terenie Śląska

Miejsce pracy: Śląsk i okolice BB
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.
• Reprezentowanie i dbanie o interesy Firmy w kontaktach z klientem
• Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych usług
• Prowadzenie dokumentacji
• Koordynowanie pracą podległych pracowników
• Udział w rekrutacji pracowników oraz szkoleniach

Oferujemy:
• Samodzielne stanowisko
• Rozwojową prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przejrzystych strukturach zarządzania
• Możliwości podnoszenia kwalifikacji
• Umowę o pracę
• Niezbędne narzędzia pracy (komputer i samochód służbowy).

Chętne osoby prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną wraz z klauzulą.

Wymagania

• Doświadczenie w zarządzaniu personelem
• Samodzielność w działaniu,
• Odpowiedzialność
• Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu
• Dyspozycyjność
• Mobilność, prawo jazdy kat. B
*podstawy obsługi komputera
Mile widziane:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w branży usług porządkowo–czystościowych;
• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca