Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Brygadzista

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Organizowanie i kontrola pracy podległych pracowników;
• Regulowanie parametrów procesowych, monitorowanie urządzeń w celu utrzymania właściwych parametrów pracy zakładu;
• Diagnozowanie i usuwanie problemów technologicznych;
• Obsługa zwrotów maszyn, urządzeń, paneli kontrolnych;
• Koordynowanie prac podczas napraw maszyn i urządzeń, współpraca z działem utrzymania ruch;
• Optymalizacja procesu produkcyjnego;
• Opracowanie raportów, analiz, zestawień produkcyjnych.

Oczekiwania:
Znajomość j. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym (w mowie i w piśmie) - warunek konieczny;
Doświadczenie w nadzorowaniu zespołu w branży produkcyjnej;
• Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie;
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobrą atmosferę w pracy;
• Telefon służbowy;
• Pakiet socjalny;
• Dofinansowanie do zajęć sportowych;
• Imprezy integracyjne dla pracowników wraz z rodzinami;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego m.in. poprzez szkolenia zawodowe i językowe.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: BRYG/09/17/BDG

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób.
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria