MDM NT Sp. z o.o
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do dwóch naszych zakładów produkcyjnych osób na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Wiślica k/ Skoczów, Ustroń, Jastrzębie Zdrój, Cieszyn

Zadania

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • sprawowanie nadzoru nad produkcją
  • nadzór nad dokumentacją zmianową
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu ludzi
  • znajomość zagadnień związanych z produkcją
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • mile widziane – uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • konkurencyjny system wynagradzania
Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.