Opis stanowiska pracy

Firma Security & Cleaning System Sp. z o.o. obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Brygadzista (niepracujący)

Miejsce pracy: Warszawa (województwo mazowieckie)

Obowiązki na stanowisku

  • organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników na obiektach;
  • koordynowanie i ustalanie wykonywanych prac podstawowych i dodatkowych;
  • kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa;
  • kontrola przestrzegania zasad BHP.

Wymagamy

  • mile widziana znajomość branż takich jak utrzymanie czystości oraz ochrona;
  • mile widziane prawo jazdy oraz podstawowa umiejętność obsługi komputera;
  • dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków;

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • pracę w zespole w rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma Security & Cleaning System Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne