LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista

Miejsce pracy: Warszawa, Piastów, Janki

Nr ref.:

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Zaplanowanie zasobów personalnych niezbędnych do realizacji produkcji,
  • Rozdysponowanie pracowników zgodnie z ich umiejętnościami oraz precyzyjny instruktarz stanowiskowy w momencie rozpoczęcia montażu,
  • Zapewnienie zasobów materiałowych niezbędnych do realizacji produkcji,
  • Dbałość o zabezpieczenie niezbędnych narzędzi pracy,
  • Odpowiedzialność za dotrzymywanie wyznaczonych standardów jakościowych realizowanego zlecenia produkcyjnego,
  • Odpowiedzialność za realizację zlecenia w zaplanowanym czasie,
  • Odpowiedzialność za koszty procesu montażu zlecenia ( RBH oraz materiał),
  • Raportowanie pracy w systemie w ustalonych odstępach czasowych,
  • Raportowanie i rozliczanie odpadów produkcyjnych ,
  • Raportowanie ilości wyrobu gotowego,
  • Odpowiedzialność za wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP,
  • Podnoszenie kwalifikacji pracowników,
  • Rozliczanie efektów pracy podległych pracowników,
  • Motywowanie podległych pracowników do realizacji zadań zgodnie z wymogami jakościowymi, budżetowymi oraz w ustalonym terminie,
  • Planowanie i organizacji czasu pracy podległych pracowników oraz egzekwowanie zobowiązań pracowników wynikających z zakresu zadań realizowanych na stanowisku,
  • Kontrolowanie utrzymania przez podległych pracowników stanowiska pracy w czystości i porządku,
  • Aktywny udział w projektach firmowych,
  • Natychmiastowa reakcja na odchylenia czasu i kosztów produkcji.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku Brygadzisty zmiany, kierownika, lidera w zakładzie produkcyjnym,
  • Praktyczna znajomość narzędzi do optymalizacji produkcji
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników poparte sukcesami,

Oferta:

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział we wdrażaniu ciekawych projektów technicznych,
  • Motywacyjny system premiowy powiązany z realizacją powierzonych celów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.