Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie rozwijając się. W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Brygadzista

Naszą pasją jest smak. Dołącz do nas

Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać życiu naszych klientów smaku

Twoje zadania:

•Optymalizacja procesu produkcji, usprawnienie procesów produkcyjnych;
•Odpowiedzialność za osiąganie i raportowanie odpowiedniego poziomu wskaźników KPI;
•Zapewnienie odpowiedniego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji;
•Odpowiedzialność za koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu i pracy linii.

Co od nad otrzymujesz:

•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•kontakt z najnowszymi technologiami branży spożywczej;
•atrakcyjne wynagrodzenie
•możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy);
•pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych (prywatna opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenia pracownicze, deputat oraz bony w okresie świątecznym).

nie zwlekaj- aplikuj! czekamy na Ciebie :)

miejsce pracy- Ujeździec Mały 80

Czego wymagamy:

•Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętności budowania zespołów;
•Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży spożywczej;
•Umiejętność zarządzania zespołem w obszarze produkcji;
•Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
•Praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing ( 5S, Kaizen, SMED itp.)
•Bardzo dobra znajomość zagadnień z bezpieczeństwa i higieny pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Tarczyński S.A.