Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku

POMOCNIK/ BRYGADZISTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

 Miejsce pracy: okolice Lipska, Niemcy

 Opis stanowiska:
• zarządzanie i koordynacja pracą innych pracowników na konkretnej zmianie w produkcji
• pilnowanie i przestrzeganie norm BHP zewnętrznego i wewnętrznego
• kontrolowanie jakości materiału w początkowej i końcowej fazie produkcji
• monitorowanie postępów pracy oraz działania maszyn
Oferujemy:
• pracę w międzynarodowej firmie w okolicach Lipska
• praca 3-zmianową ( 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
• umowę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków wraz z dodatkami (+25%-nocki; +50%-niedziele; 100%-święta)
• opiekę polskiego koordynatora, znajdującego się na terenie Niemiec
• opiekę i pomoc rekrutera, również po rozpoczęciu zatrudnienia
• terminową płatność wynagrodzenia na podany rachunek bankowy
• zwrot kosztów za badania lekarskie oraz kartę EKUZ
• możliwość ubiegania się o pasek wynagrodzeń po otrzymaniu wypłaty na konto bankowe
• mieszkanie oddalone 4-6 km od miejsca pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV   .

W TEMACIE WIADOMOŚCI PROSZĘ PODAĆ NAZWĘ STANOWISKA NA JAKIE SIĘ APLIKUJĘ.

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku brygadzista
 • wcześniejsza praca za granicą będzie dodatkowym atutem
 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna