Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • bieżąca organizacja pracy zmiany zgodnie z przyjętymi standardami (praca zmianowa od poniedziałku do piątku)
  • koordynacja i nadzór nad procesami przeładunku, skanowania oraz inwentaryzacji
  • nadzór i weryfikacja pod względem poprawności i kompletności dostaw, protokołów szkodowych, dokumentów wysyłkowych, WZ, listów przewozowych oraz dokumentacji podczas zmiany
  • bieżące raportowanie wyników pracy
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (doświadczenie na magazynie przeładunkowym będzie dodatkowym atutem)
  • uprawnienia UDT do kierowania wózkami jezdniowymi
  • umiejętność obsługiwania skanera magazynowego
  • znajomość procesów i dokumentacji magazynowej
  • znajomość pakietu MS Office

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + premię
  • pracę w systemie zmianowym
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, możliwość rozwoju w strukturach firmy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie