ManpowerGroup Sp. z o.o.

Brygadzista

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Brygadzista

Numer ref. BRG/037/JKA

Środa Wielkopolska

Kluczowe zadania na stanowisku:

- nadzór nad procesami logistyki
- organizacja magazynu od podstaw zgodnie z procedurami oraz najwyższymi standardami
- ciągłe doskonalenie i usprawnianie procesów logistycznych
- zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu
- motywowanie, ciągłe szkolenie oraz dbanie o rozwój podległej grupy pracowników

Wymagania:

- minimum kilkuletnie doświadczenie w sektorze logistyki
- wykształcenie minimum średnie
- znajomość zasad Lean Manufacturing oraz 5S
- doświadczenie w organizacji układu magazynu
- znajomość pakietu MS Office
- umiejętność pracy pod presją czasu
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę na jedną zmianę
- kontakt z nowoczesną technologią
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w dynamicznym zespole
- bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, karty MultiSport)

Miejsce pracy - Gądki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials