Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o.
Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm
województwa Kujawsko – Pomorskiego.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BRYGADZISTA

Miejsce pracy: Solec Kujawski, k., Bydgoszcz, Toruń

Papiery Powlekane PASACO Sp. Z o.o. jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm województwa Kujawsko – Pomorskiego

BRYGADZISTA

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Kontrola podległych pracowników i organizowanie im czasu pracy
  • Ocena podległych pracowników
  • Kontrola procesu, stanu parku maszynowego oraz wdrożonych procedur
  • Prowadzenie odpowiednich raportów i rejestrów
  • Kontrola stanów magazynowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie średnie techniczne mechaniczne lub zawodowe
  • Poniższe rzeczy będą dodatkowym atutem:
    - uprawnienia na wózki widłowe
    - doświadczenie w przetwórstwie materiałów prowadzonych we wstędze ( papier, folia )
  • Samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania (praca w systemie 4 brygadowym, 3 zmianowym).

W zamian oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet Socjalny
  • Pełne przeszkolenie

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszania dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku "Aplikuj".

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać:

• CV / życiorys;

• klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883);

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o. Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o. Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o. Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o.