Vivena-Natura Sp. z o.o.

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Brygadzista

Od: Vivena-Natura Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Prochowice

BRYGADZISTA
przy produkcji pelletu

Miejsce wykonywania pracy: Prochowice

Opis stanowiska:

Praca polega na nadzorowaniu przebiegu procesu technologicznego produkcji peletu ze słomy, oraz nadzorowaniu i zlecaniu pracy podległym pracownikom. Praca w systemie 3 zmianowym, również w weekendy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Umiejętność diagnozowania problemów i ich samodzielne rozwiązywanie
  • Znajomość w podstawowym zakresie budowy maszyn i urządzeń, oraz zasady ich działania
  • Umiejętność organizowania pracy podległym pracownikom
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników

Oferujemy:

  • Umowę o pracę ze stawką uzależnioną od doświadczenia
  • Dodatki funkcyjne, oraz premie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie przełożonych
  • Szkolenie 1 miesięczne przyuczające do stanowiska pracy

Informację dodatkowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj".

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń - 601 094 836