Opis stanowiska pracy

poszukuje kandydatów na stanowisko:

BRYGADZISTA
przy produkcji pelletu

Miejsce wykonywania pracy: Prochowice

Opis stanowiska:

Praca polega na nadzorowaniu przebiegu procesu technologicznego produkcji peletu ze słomy, oraz nadzorowaniu i zlecaniu pracy podległym pracownikom. Praca w systemie 3 zmianowym, również w weekendy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Umiejętność diagnozowania problemów i ich samodzielne rozwiązywanie
  • Znajomość w podstawowym zakresie budowy maszyn i urządzeń, oraz zasady ich działania
  • Umiejętność organizowania pracy podległym pracownikom
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników

Oferujemy:

  • Umowę o pracę ze stawką uzależnioną od doświadczenia
  • Dodatki funkcyjne, oraz premie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie przełożonych
  • Szkolenie 1 miesięczne przyuczające do stanowiska pracy

Informację dodatkowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj".

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń - 601 094 836

Przedmiotem działalności firmy Vivena-Natura Sp. z o. o. jest:

• produkcja... paliw ze źródeł odnawialnych,
• organizacja dostaw biomasy do jednostek energetyki zawodowej,
• wykonywanie projektów rekultywacji terenów zdegradowanych,
• rekultywacja składowisk odpadów oraz makroniwelacja terenów,
• handel paliwami energetycznymi

Obszarem naszej działalności jest teren całego kraju. Doświadczenie zdobyte w okresie działalności przedsiębiorstwa oraz dużą liczbą zrealizowanych kontraktów plasuje nas w czołówce specjalistycznych firm w branży ochrony środowiska.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis