Opis stanowiska pracy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót budowlanych w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Specjalizujemy się głównie w komercjalizacji i rewitalizacji obiektów poprzemysłowych, starych kamienic. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych, stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trzon naszej firmy tworzą specjaliści architekci specjalizujący się w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym, specjaliści budowlani.

Brygadzista

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

Prężnie rozwijająca się firma budowlana zajmująca się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych na terenie Śląska poszukuje osób na stanowisko brygadzista.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad podwykonawcami i pracownikami
  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych,
  • wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu,
  • sporządzanie przedmiarów i wycen robót.
  • poszukiwanie wykonawców na realizowane prace

Wymagania:

  • wykształcenia technicznego o profilu budowlanym,
  • doświadczenia zawodowego przy nadzorowaniu robót na budowach
  • zaangażowania i dyspozycyjności,
  • posiadanie uprawnień budowlanych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • rodzaj umowy - na czas określony
  • wymiar etatu - na cały etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca