Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

Brygadzista

Od: Superdrob Zakłady Mięsne S.A.
Miejsce pracy: Karczew

Zakres obowiązków:

  • Wypełnianie kart kontroli,
  • Pomoc w organizacji prac produkcji,
  • Obsługa maszyn i urządzeń,
  • Obsługa systemów warzących.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe związane z produkcją produktów spożywczych, najlepiej drobiowych lub mięsnych,
  • Znajomość przepisów w produkcji i sprzedaży artykułami spożywczymi,
  • Znajomość przepisów produkcji i znakowania produktów spożywczych w sferze produkcji i w obrocie krajowym i zagranicznym,
  • Znajomość obsługi komputerów /Word, Excel/, elektronicznych systemów ważąco- etykietujących oraz elektronicznych systemów ewidencji stanów i przesunięć magazynowych,
  • Dokładność w pracy,
  • Obowiązkowość,
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • Dyspozycyjność,
  • Akceptacja pracy w warunkach produkcyjnych: zimno, nawiewy, buty gumowe, praca zmianowa 6-14.00 i 14.00-22.00.

Oferujemy:

  • umowa o pracę (poprzedzona trzymiesięcznym okresem próbnym),
  • praca na dwie zmiany,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę.