Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/11/2018.

Brygadzista

53-413 Wrocław, dolnośląskie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • koordynacja bieżącej pracy pracowników podczas zmiany
  • zarządzanie zespołem pracowników produkcji (7-20 osób) w zakresie rozdzielania i planowania pracy na poszczególnych stanowiskach
  • nadzór nad bezpieczeństwem pracy oraz prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
  • monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji, realizowanie założonego planu produkcji
  • wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • sprawnej obsługi komputera i pakietu MS Office
  • komunikatywności i umiejętności współpracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie miesięczne uzależnione od doświadczenia: 5000-6000 zł brutto
  • pracę w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
  • bezpłatny dojazd do miejsca pracy z kierunków: Boguszów Gorce, Nowa Ruda, Pieszyce, Wałbrzych, Świdnica, Bielawa, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Strzelin
  • atrakcyjny pakiet benefitów: dofinansowanie posiłków, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
  • dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
  • szkolenie wdrożeniowe i wsparcie lidera na każdym etapie zatrudnienia
  • pracę w komfortowych warunkach, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, z dostępem do strefy odpoczynku (piłkarzyki, stół do tenisa stołowego)

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli... rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
5.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca , Praca Praca na produkcji