Brygadzista ze znajomością języka niemieckiego

Dako Job Center

Okolice Kolonii, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma Dako Job Center z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Okolice Kolonii

DAKO JOB CENTER - Agencja Pracy Tymczasowej - prowadzona przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DAKO sp. z o.o. oraz "DAKO" Barbara Bylicka Sp. K. z siedzibą w Gliwicach zapewnia kompleksową obsługę jako job center – agencja pracy Śląsk. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i dysponujemy dużą liczbą posiadających wysokie kwalifikacje pracowników.
Aktualnie dla Naszego Zespołu, poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku: Brygadzista ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: okolice Kolonii

Opis stanowiska pracy:

• Obsługa administracyjna i weryfikacja dokumentacji pracowników,
• koordynacja zmian pracowników,
• kontakt z Kontrahentem,
• pomoc pracownikom w załatwianiu spraw urzędowych,
• dbanie o właściwy przepływ informacji pomiędzy pracownikami a kontrahentem,
• pakowanie przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

• Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się,
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
• dobra organizacja pracy własnej,
• gotowość do pracy na terenie Niemiec,
• zaangażowanie,
• dyspozycyjność.

Mile widziane:

• własny samochód

Oferujemy:

• Pracę u lidera rynku o stabilnej międzynarodowej pozycji,
• możliwość rozwoju,
• umowę o pracę,
• możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,
• dobrą atmosferę pracy,
• szansę na zdobycie cennego doświadczenia, szkolenia,
• nabycie doświadczenia w obsłudze klientów niemieckojęzycznych,
• narzędzia pracy,
• zwrot kosztów użytkowania samochodu prywatnego do celów służbowych,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• stałą współpracę,
• elastyczny czas pracy,
• satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.