BRYGADZISTA ZE ZNAJOMOŚCIĄ CZYTANIA RYSUNKÓW TECHNICZNYCH

MODO Home Sp. z o.o. Sp. k.

43-100, śląskie

Opis stanowiska pracy

- wykonywanie konstrukcji budynków w szkielecie drewnianym,

- organizacja, nadzór oraz kontrola pracy/zapoznanie pracowników z zakresem robót,

- zabezpieczenie materiałów, narzędzi pracy oraz rozliczanie ich zużycia,

- kontrola przestrzegania przepisów przeciwpożarowych i BHP,

- powiadamianie przełożonych o zaistniałych usterkach,

- współpraca z kierownictwem

- odpowiedzialność za jakość wykonanej pracy,

Wymagania

- umiejętność zarządzania zespołem pracowników,

- znajomość i czytanie rysunków technicznych,

- doświadczenie na stanowisku brygadzisty przy projektach budowlanych -
stolarz budowlany,

- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- prawo jazdy kat. B,

Prezentacja firmy

Modohome to fabryka nowoczesnych domów, którą tworzą specjaliści z kilku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne