Brygadzista z językiem niemieckim

Grupa Ideal

Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy

Znasz podstawowy język niemiecki lub dobrze mówisz po angielsku? Szukasz solidnego pracodawcy? Masz doświadczenie w pracy fizycznej i koordynacji zespołów? Jesteś gotowy od zaraz wyjechać do Niemiec? Zgłoś się do nas!

Oferujemy

· umowę o pracę (praca tymczasowa)

· legalną pracę w pełnym wymiarze czasu

· dodatek brygadzistowski 1 euro do każdej przepracowanej godziny

· zakwaterowanie w mieszkaniach lub pensjonatach wyposażonych w kuchnie, pralki i lodówki

· opiekę polskiego koordynatora na terenie Niemiec

Opis stanowiska

· koordynacja pracy podległego zespołu

· ścisła współpraca z koordynatorem oraz niemieckim kierownikiem hali

· rozładunek i załadunek kontenerów

· dbałość o porządek w miejscu pracy

· praca na zmiany

· praca zgodna z poleceniami przełożonego

Oczekujemy

· uczciwości i pracowitości

· podstawowej znajomości języka niemieckiego

· minimalnego doświadczenia w koordynowaniu zespołów

· umiejętności współpracy

· sprawności fizycznej

· gotowości do wyjazdu do pracy na co najmniej kilka miesięcy

· gotowości do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy

· gotowości do pracy w systemie zmianowym

Grupa Ideal
Grupa Ideal