Brygadzista w firmie produkcyjnej

LeasingTeam Sp. z o.o.

Starogard Gdański, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Nr ref.: 0022722
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników w zakładzie produkcyjnym w Starogardzie Gdańskim;
  • Rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin;
  • Koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem;
  • Kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP i PPOŻ.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra organizacja pracy swojej i podległego zespołu;
  • Umiejętność zarządzania zespołem w obszarze produkcji;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Sumienność;
  • Samodzielność, odpowiedzialność.

Oferta:

  • MIEJSCE PRACY: STAROGARD GDAŃSKI
  • Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju/ szkolenia;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pakiet socjalny
  • Praca w systemie trzyzmianowym .

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.