Brygadzista Utrzymania Ruchu

Hays Poland

Opole, opolskie

Hays Poland

Opole
Opole
NR REF.: 1148153

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Brzegu, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Brygadzisty Utrzymania Ruchu.

Obowiązki:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem w dziale UR,
  • Diagnostyka oraz usuwanie problematycznych awarii,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Wykonywanie przeglądów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku liderskim w Utrzymaniu Ruchu,
  • Znajomość zagadnień z obszaru UR: mechaniki, automatyki, diagnostyki i usuwania awarii,
  • Umiejętność sporządzania i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (poniedziałek - piątek).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość udziału w dedykowanych szkoleniach.

Jeśli ta oferta jest interesująca dla Ciebie, wyślij Nam swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy