Brygadzista / technik sieci światłowodowych

TILT

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy TILT poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

BRYGADZISTA / TECHNIK SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH/ ŚWIATŁOWODOWYCH

Miejsce pracy: Gdańsk + okolica

Zakres obowiązków:

· wykonywanie zleconych instalacji kablowych,
· budowa tras kablowych, rurociągów oraz kanalizacji teletechnicznej,
· spawanie kabli światłowodowych, uruchomienia i pomiary okablowania światłowodowego, teleinformatycznego, elektrycznego
· koordynacja prac ekipy montażowej
· Udział w odbiorach technicznych i w wizjach lokalnych
· Obsługa awarii sieci

Wymagania

· minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie sieci światłowodowych
· umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznych z zakresu telekomunikacji, sieci światłowodowej
· znajomość technologii wykonywania i eksploatacji sieci i systemów światłowodowych
· wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne
· chęć do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji
· komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
· dyspozycyjność
· prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności plus atrakcyjny system premiowy za dodatkowe zadania,
· Zapewniamy wyposażenie stanowiska pracy (narzędzia, środki komunikacji, ubrania robocze, sprzęt, środki transportu),

Nawiążemy również współpracę z firmami podwykonawczym

Prezentacja firmy

Firma działająca prężnie na rynku telekomunikacyjnych świadczy usługi dl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis