Opis stanowiska pracy

Firma BENDEX, zajmująca się szerokim zakresem przetwarzania i obróbki stali, poszukuje do Zakładu Produkcyjnego pod Białymstokiem osoby na stanowisko: Brygadzista ślusarni

Opis stanowiska:

  • planowanie pracy podległych pracowników
  • nadzór nad jakością i efektywnością
  • nadzór nad stanem ilościowym surowców materiałów potrzebnych do produkcji
  • nadzór nad stanem maszyn, urządzeń i przyrządów

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem co najmniej kilkunastoosobowym zespołem produkcyjnym
  • systematyczność i dokładność
  • konsekwencja w osiąganiu celów
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość programu klasy ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska oraz posiadanych umiejętności

Zapraszamy do składania CV a pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Producent artykułów dekoracyjnych i użytkowych z metalu, eksportu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Kontrola jakości