Brygadzista - Selection Leader w Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o.

Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• nadzorowanie i koordynowanie pracy pracowników
• realizowanie wyznaczonych zadań oraz celów
• planowanie pracy zespołu
• kontrolowanie czasu pracy pracowników
• zachowanie standardów organizacji pracy i porządku w obrębie magazynu
• weryfikacja przyjmowanych towarów pod względem ilościowym i jakościowym
• współpraca z innym działami
• dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

Oferujemy

• stabilność zatrudnienia (umowę o pracę)
• prywatną opiekę medyczną
• bogaty pakiet świadczeń socjalnych obejmujący dofinansowanie usług o charakterze rekreacyjno-sportowym (Karta Multisport) oraz dodatkowe profity w okresach świątecznych
• transport pracowniczy z kierunków:
Bielawa/Dzierżoniów/Kołaczów/Łagiewniki/Jordanów Śląski/Kobierzyce
Boguszów Gorce/Wałbrzych/Świebodzice/Świdnica/Tworzyjanów
Ząbkowice Śl./Piława Górna/Niemcza/Sobótka
Pieszyce/Bielawa/Dzierżoniów/Łagiewniki/Jordanów Śl.
Nowa Ruda/Ludwikowice/Głuszyca
Ziębice/Henryków/Strzelin/Uniszów

Wymagania

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office
• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny pod wskazanymi numerami: 664 716 569, 532 464 530.

Prezentacja firmy

Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. – firma z branży logistyki mię... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie