brygadzista robót drogowych, brukarskich

P.W. Tel-Bor

Annopol, lubelskie

Opis stanowiska pracy

praktyka 5 lat . wykształcenie średnie tech. lub zawodowe ,prawo jazdy , dyspozycyjność.
Umiejetność czytania planów i rysunków projektowych prac brukarskich i umiejętność kierowania zespołem, praktyka 5 lat ( rejon. pow. kraśnik, st. wola , sandomierz )

Wymagania

praktyka 5 lat . wykształcenie średnie tech.lub zawodowe , prawo jazdy , dyspozycyjność.
Umiejetność czytania planów i rysunków projektowych

Prezentacja firmy

Budownictwo wielobranżowe - chodniki, wod-kan , telekomunikacja, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
25 %
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie