Opis stanowiska pracy

Dla wiodącego na rynku międzynarodowym koncernu specjalizującym się w budowie dróg i autostrad poszukujemy kandydata na stanowisko Brygadzisty.

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie brygadą operatorów maszyn oraz pracowników budowlanych wykonujących roboty brukarskie

• Przygotowanie prac zgodnie z projektem i koordynowanie ich realizacji

• Planowanie zapotrzebowania w zakresie personelu, sprzętu i materiału

• Prowadzenie prac zgodnie z zasadami BHP

Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:

• Wykształcenia zawodowego w zakresie robót drogowych lub w podobnym

• Odbytego szkolenia zawodowego w celu zdobycia kwalifikacji na stanowisku brygadzisty (k/m) lub mistrza (k/m) w budownictwie drogowym

• Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku

• Dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office

• Znajomości języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym

• Prawa jazdy kat. B

• Samodzielności, zaangażowania oraz odpowiedzialności

• Umiejętności pracy w grupie

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

• Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego – zarobki wg taryfy branżowej z możliwością negocjacji stawki

Prezentacja firmy

HASTE SERVICE

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji