Brygadzista - rekrutacja online

HRK S.A.

Gliwice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BrygadzistaMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • organizowanie pracy podległej zmiany (wyznaczanie i koordynowanie zadań)
  • kontrola jakości pracy podległego zespołu
  • zarządzanie nieobecnościami
  • dbanie o bezpieczeństwo pracowników
  • nadzór nad dokumentacją
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość przepisów BHP
  • znajomość MS Office

Oferujemy:

  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do posiłków
  • system kafeteryjny (vouchery na wydarzenia kulturalne, sportowe, bony na zakupy w wybranych sklepach)
  • wczasy pod gruszą
  • imprezy integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.