Brygadzista Produkcji

Michael Page

śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Zarządzanie grupą pracowników bezpośrednio produkcyjnych w bardzo dynamicznie rozwijającej się, wysokomarżowej branży. Praca w międzynarodowym środowisku. Realny wpływ na tworzenie strategii i narzędzi zarządzania podległym obszarem produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się, wysokomarżowej branży, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za zarządzanie grupą pracowników bezpośrednio produkcyjnych. Praca w międzynarodowym środowisku. Realny wpływ na tworzenie strategii i narzędzi zarządzania podległym obszarem produkcyjnym.

Opis stanowiska

- Efektywne zarządzanie zespołem i dbałość o komunikację wewnętrzną
- Delegowanie zadań podległym pracownikom oraz weryfikacja rezultatów
- Utrzymanie ciągłości produkcji w dziale
- Wspieranie pracowników oraz kontrola jakości pracy
- Współpraca z innymi działami
- Obsługa imiennej skrzynki e-mail
- Planowanie produkcji w swoim dziale
- Dbałość o odpowiedni poziom motywacji pośród członków zespołu

Profil kandydata

- Dobra znajomość obsługi komputera (excel/word)
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3 zmiany)
- Doświadczenie w kierowaniu zespołem min. 6-12 miesięcy
- Umiejętność pracy w zespole produkcyjnym
- Duża motywacja do pracy i rozwoju
- Znajomość programu SAP (opcjonalnie)

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę bezpośrednio z firmą) z perspektywą długoterminowej współpracy
- Premie roczna - % zasadniczego wynagrodzenia rocznego
- Ubezpieczenie grupowe dla siebie i najbliższych (MetLife)
- Możliwość korzystania z systemu Benefit: karta multisport dla siebie i rodziny/ kartę multibilet (do kin sieci Multikino)
- Możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności i rozwoju

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page