KAEM Sp. z o.o. Sp. k.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem narzędzi malarskich z polskim kapitałem od 25 lat. Jesteśmy leaderem na rynku krajowym. Rozwijamy się systematycznie i jesteśmy już w 23 krajach. Oferujemy ponad 2500 produktów. Wysoka jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami i certyfikatami: m.in. Gazele Biznesu oraz zadowoleniem i lojalnością naszych Klientów.

Brygadzista produkcji

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Organizacja pracy i przydział zadań pracownikom kierowanego zespołu;
  • Kontrola poprawności wykonywanych zadań przez pracowników produkcyjnych;
  • Prawidłowa i terminowa realizacja planów produkcyjnych;
  • Zarządzanie gospodarką materiałową;
  • Zarządzanie bezpieczeństwem zgodnei z zasadami BHP;
  • Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych nowych pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
  • Umiejętność kierowania zespołem i organizacji pracy zespołu.
  • Dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji;
  • Szkolenia stanowiskowe;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.