Brygadzista pracowników magazynowych

Miejsce pracy: Nowy Kawęczyn, Skierniewice, Żyrardów, Rawa Mazowiecka

Opis stanowiska:

  • rozładunek dostarczonych materiałów oraz ich magazynowanie
  • prowadzenie inwentaryzacji materiałów magazynu i produkcji
  • obsługa systemów magazynowych
  • praca ze skanerem WMS
  • dbanie o porządek na magazynie
  • zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie w ich prowadzeniu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy ze skanerem
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę
  • wynagrodzenie uzależnione od osiągnietych wyników
Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną oferty zawierającej CV i list motywacyjny.
UDS Sp. z o.o.