Brygadzista- Praca w Niemczech

Grupa Ideal

Drezno, zagranica

Miejsce pracy: Drezno

BRYGADZISTA

Brygadzista zespołu do rozładunku – załadunku przesyłek kurierskich

Wiele lokalizacji na terenie Niemiec

·        Zarobki 2450-3000 EUR brutto miesięcznie

·        Stawka godzinowa brutto: 13-14 EUR/h

·        Dodatek do każdej przepracowanej godziny: do 2,0 EUR brutto

·        25% nieopodatkowanego dodatku do godzin nocnych

Twoje zadania:

·        Rozładunek lub załadunek ręczny przesyłek kurierskich i zwrotów

·        Nadzorowanie pracy Zespołu

·        Podpisywanie umów, aneksów, wniosków z pracownikami

·        Ewidencja czasu pracy podległych pracowników

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku w zarządzaniu Zespołem (warunek konieczny)

·        Doświadczenie i gotowość do pracy fizycznej (warunek konieczny)

·        Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

·        Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

·        Gotowość wyjazdu na dłużej

·        Sprawność fizyczna

Oferujemy:

·        Zakwaterowanie w wyposażonych domach, mieszkaniach lub pensjonatach w jednoosobowym pokoju

·        Pomoc w organizacji transportu do Niemiec

·        Wsparcie polskich koordynatorów

·        Polski Zespół w pracy

·        Możliwość długotrwałej współpracy

·        Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe

·        Opiekę medyczną Luxmed

·        Dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec firmowymi busami lub prywatnymi samochodami

·        Wynagrodzenie wypłacane 10. dnia miesiąca

W pakiecie mamy dodatki:

·        100 EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy

·        do 150 EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU

·        100 EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa

Gwarantujemy również:

·        200 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld)

·        Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza

·        Możliwość zmiany lokalizacji - do Twojej dyspozycji mamy ponad 30 miejsc pracy w Niemczech

·        Możliwość pozostania na dłużej –  jeśli Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy, chętnie podpisujemy kontrakty na dłuższy okres

·        Szkolenia i rozwój – zależy nam, aby osoby, które chcą się rozwijać mogły to robić. Interesuje Cię to lub inne stanowisko pracy? Pomożemy Ci się rozwinąć!

·        Stabilne miejsce pracy – gdy pracujesz za granicą, wiemy, jak ważna jest dla Ciebie stabilizacja i gwarancja pracy, które zapewniamy naszym dobrze pracującym pracownikom.

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa i meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

Agencja zatrudnienia IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O. –  nr certyfikatu 12 001

Grupa Ideal
Grupa Ideal

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi