Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Brygadzista- praca przy budowie drogi S5

Świecie, kujawsko-pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • Nadzór nad powierzonym odcinkiem budowy
  • Organizowanie pracy podległych pracowników
  • Raportowanie czasu pracy brygady
  • Pilnowanie jakości wykonywanych prac
  • Wykonywanie zadań zleconych przez Kierownika Budowy

WYMAGANIA:
  • Udokumentowane świadectwami pracy doświadczenie jako pracownik drogowy
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu pracownikami budowlanymi

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku- możliwa praca w soboty i w nadgodzinach

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo