Brygadzista na produkcji

Gi Group Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy pracownikom produkcyjnym w podległych działach
  • Nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy i terminowością realizacji zamówień
  • Przeprowadzanie szkoleń oraz instruktaży stanowiskowych dla pracowników
  • Kontrolowanie porządku na stanowiskach pracy, wydziałach
  • Kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Sporządzanie analiz wydajności, wstępna kontrola jakości wytwarzanych produktów,
  • nadzór nad wykonaniem systemu 5S

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - najlepiej mechaniczne (obróbka skrawaniem lub mechanika i budowa maszyn)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w produkcji elementów metalowych, szeroko pojętej obróbce metalu
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Obsługa komputera MS Office
  • Prawo jazdy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Dodatkowo premia miesięczna!
  • Zagwarantowanie zakwaterowania na koszt firmy lub wsparcie finansowe przy wynajęciu własnego mieszkania
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet socjalny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.