Brygadzista na produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

OFERTA:

  • umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio z firmą klienta
  • praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia miesięczna
  • benefity pozapłacowe np. prywatna opieka medyczna, OK system i in.

WYMAGANIA:

  • znajomość obróbki skrawaniem
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie na stanowisku brygadzisty w zakładzie produkcyjnym
  • dobra organizacja i zaangażowanie w pracę

ZADANIA:

  • wprowadzanie i rozliczanie kart pracy do systemu
  • wydawanie narzędzi i materiałów na produkcję
  • kontrolowanie procesu produkcyjnego oraz parametrów efektywności i wydajności produkcji
  • wstępna kontrola jakości półproduktów
  • zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego
  • ścisła współpraca z kierownikiem produkcji
  • przezbrajanie i ustawianie maszyn
  • raportowanie wyników

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Łódź. Nr ref. BRY/037/IDŁ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy