brygadzista - monter (j. niemiecki)

Mafa Montageservice

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko: brygadzista - monter z j. niemieckim
Praca na terenie Niemiec
Miejsce pracy: elektrownie, cementownie, itp.

Obowiązki:

  • prowadzenie kilkuosobowych zespołów monterów/spawaczy
  • remonty młynów węglowych,pieców, taśmociągów, systemów wentylacyjnych, wymiana filtrów.

Wymagania:

  • dobra znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w wykonywaniu prac remontowych,

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie oraz dojazd do pracy na koszt firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Odzież robocza, sprzęt roboczy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

<br/>Firma Mafa Montageservice specjalizuje się w usługach spawal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie