Brygadzista / Mistrz budowlany

Promus Katowice Sp. z o. o.

Czechy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Promus Katowice Sp. z o.o. zatrudni kandydata na stanowisko:

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Czechy (Mlada Boleslav)

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie o profilu budowlanym
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego i budowlanego
  • mile widziane doświadczenie na budowie
  • umiejętność nadzorowania pracowników
  • dbanie o jakość i efektywność pracy
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność, dokładność, odpowiedzialność,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pełne ubezpieczenie społeczne
  • zakwaterowanie

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad jakością prowadzonych robót oraz przestrzeganiem przepisów BHP,
  • Nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami,
  • Analizę dokumentacji technicznej i koordynowanie realizacji prac na powierzonym odcinku robót.
  • Zarządzanie sprzętem i materiałami.
  • Odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót

Prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem o ochronie danych osobowych.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Promus Katowice zajmuje się kompleksową dostawą i uruchomieniem linii tr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca