Brygadzista / Mistrz budowlany

Drozapol-Profil S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania :

  • praktyczna znajomość rysunku technicznego i budowlanego
  • praktyczna znajomość montażu zbrojeń
  • mile widziane doświadczenie na budowie
  • umiejętność nadzorowania pracowników- wyznaczanie i kontrola realizacji celów
  • dbanie o jakość i efektywność pracy
  • zaangażowanie w powierzone zadania oraz orientacja na wyniki
  • konsekwencja i stanowczość w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Oferujemy :

  • możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w systemie 2 zmianowym
  • umowa o pracę po okresie próbnym
  • możliwości rozwoju

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji: CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Drozapol-Profil S.A. to ogólnopolski dystrybutor wyrobów hutniczych. Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca